SOS: Zevenaar 2 – Wageningen 1: 2 – 6

Zevenaar 2 verliest ruim van Wageningen1 : 2-6.
Verslag door Pieter van der Poel

In de bovenzaal speelde Zevenaar 2 tegen Wageningen 1, dat was gedegradeerd uit de hoofdklasse. Ze hadden ook nog niets gewonnen, maar dat kwam mede doordat ze al een aantal sterke tegenstanders troffen.

Het begon heel positief met een snelle remise van invaller Nico Döll door herhaling van zetten (eeuwig schaak) tegen een speler met een rating van 1668 tegen 1261 voor Nico..
Daarna duurde het lang voordat de volgende beslissing viel, maar dat was dan wel een fraaie zege voor debutant Thomas van IJzendoorn en zo stonden we zowaar even voor.

Maar aan de eerste vijf borden was het ratingverschil aanzienlijk en gingen we vrij kansloos onderuit. Alleen Yannick had nog de beste kansen op een remise, maar uiteindelijk was de loper sterker dan het paard, mede ook door de tijdnood van Yannick. Het was de laatste partij van de avond.
Tussendoor had Ivo nog een hard bevochten remise behaald en bleef zo ongeslagen.

Zo gaan we het nieuwe jaar in met 1 punt uit 4 en resteren nog 5 matches.

Geef een reactie